Дякую тобі, БДПУ!

Велика вдячність колективу Бердянському державного педагогічного університету, кожному викладачу, з яким доля звела мене під час навчання. Ви надали мені невичерпні знання, надихнули на нові ідеї та плани.
Навчання в БДПУ, ваша віра в мене дали можливість відкрити «забуту себе», загублену у творчості, знайти свій шлях і призначення у житті.
Дякую Вам за це!

Особливу подяку хочу висловити моїй науковій керівничці Людмилі Даннік. Ви просто неймовірна викладачка. Працюючи з Вами, я отримала велике задоволення та важливі знання з методики, з оформлення текстів, з найдрібніших нюансів та вимог до наукових робіт. Ваші поради мотивували мене до вступу в аспірантуру і є потужним підґрунтям для подальшого навчання. Дякую Вам за Вашу доброту, щирість, відкритість, тверезий погляд, безцінні знання та приємне спілкування!
Також хочу подякувати Олені Кривильовій. Ваші знання з методології наукових досліджень захопили мене з першого нашого заняття. Ваші логічні думки, глибока обізнаність у професійній діяльності полонили мене. Ваші безцінні поради допомогли мені відстояти свою думку, тему дисертаційного дослідження та знайти чудового керівника. Дякую Вам і сподіваюся на подальше наше спілкування!
Слова вдячності за підтримку і поради висловлюю Валентині Перегудовій. Валентино Іванівно, дякую за Ваше розуміння, позитивне ставлення та неоціненні знання з технічних дисциплін, за цінні поради в різноманітних ситуаціях і за те, що завжди відповідали на безліч моїх питань.
Дякую вам усім за терпіння, відкритість, щирість, розуміння та безцінні знання!!!

Зі щирими побажаннями

Людмила Гапон, магістрантка факультету фізико-математичної,
комп’ютерної та технологічної освіти
спеціальності Середня освіта (Трудове навчання та технології), викладачка кафедри дизайну МАУП


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print