КАЗКА ДО НАС ЗАВІТАЛА…

P1130141

З 18 по 21 червня ц. р. в Інституті соціально-педагогічної та корекційної освіти пройшли другий та третій (заключний) модулі навчання  курсу «Казкотерапія дитячих проблем.

Аналіз слав’янської казки». Автор та тренер курсу – Ткач Разіда Мугаллімовна, науковий керівник Школи терапевтичної метафори «Доктор Казка», кандидат психологічних наук, практикуючий психолог-консультант, Відмінник освіти України. Слухачі курсу – викладачі кафедри прикладної психології та логопедії, кафедри психології,  сертифіковані арт-терапевти, психіатри, практичні психологи, педагоги, науковці та практики, викладачі та студенти – ті, хто живе та розвивається в психологічній професії разом з мистецтвом, по-творчому ставиться до життя та психологічної практики, допомагає іншим знайти себе через творче самовираження.

Протягом 4-х днів навчання відбулося знайомство з різними напрямками казкотерапії: конструювання персоніфікованої терапевтичної казки для клієнта, аналіз авторських казок (в рамках юнгівської психології), робота з асоціативно-символічними картами, діагностика (з дітьми та дорослими) тощо. Учасники мали можливість отримати знання щодо методології казко терапії та власний досвід використання власної творчості для зцілення особистості, спробувати гармонізувати свій внутрішній світ і знайти джерело свого натхнення.

Участь у  навчальному проекті дозволила учасникам усвідомити глибину психотерапевтичного впливу казкотерапії та широту наукового пошуку українських психологів. Вона стала справжнім святом творчості та здоров’я!

P1130134 P1130140P1130136

Ольга Сербова,

кандидат психологічних наук, старший викладач

кафедри прикладної психології та логопедії ІСПКО

Фото з архіву кафедри

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print