Плідне співробітництво

    IMG_6768

«Співробітництво між Бердянським державним педагогічним університетом та Економічним університетом в Братиславі (EUBA) продовжує свою роботу. Одним з напрямків розвитку співробітництва між вишами, стало проведення спільного дослідження, присвяченого соціальній економіці й соціальному підприємництву. Словацькі колеги з Економічного університету в Братиславі запросили Бердянський державний педагогічний університет стати членом консорціуму для реалізації проекту “Platform for V4 + Ukraine Social Economy and Entrepreneurship Networking”.

   На початку 2015 року керівництво факультету національної економіки Економічного університету в Братиславі запросило викладачів Бердянського державного педагогічного університету представити результати своїх досліджень в рамках курсів на магістерській програмі EUBA. А вже у квітні к. е. н., доц. Олександр Несторенко прочитав цикл лекцій «Емпіричні методи дослідження» для студентів факультету національної економіки Економічного університету в Братиславі. Курси читалися англійською мовою, як для словацьких студентів, так і для студентів з інших країн Європейського Союзу, які приїхали навчатися у другому семестрі 2014/2015 н. р. до Економічного університету в рамках програми академічної мобільності ERASMUS+.

IMG_6767

   Українські науковці очікують на участь словацьких колег у Міжнародній науково-практичній конференції «Прогнозування соціально-економічних процесів» (ПСЕП-2015), проведення якої планується 10-12 вересня 2015 р. на факультеті економіки та управління Бердянського державного педагогічного університету» – про це учора в рубриці «Новини областей» розповідав офіційний сайт Міністерства освіти і науки України.

   А сьогодні, 25-го червня ректор університету, професор Вікторія Зарва, розпочинаючи останнє в цьому навчальному році засідання Вченої ради оголосила перше питання «Про результати співпраці БДПУ з Вищою школою управління та адміністрації Ополє та Економічним університетом у Братиславі», запросивши до слова кандидата економічних наук, доцента  кафедри економіки підприємства та економічної теорії факультету економіки та управління Тетяну Несторенко.

IMG_6770

   Тетяна Петрівна поділилася із членами Вченої ради та запрошеними враженнями від читання лекцій в польських і словацьких вишах, ознайомила їх із результатами плідної співпраці.

«Університетське Слово»

Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print