Тренінг майбутнього

IMG_0003

Сучасний стан розвитку вітчизняної вищої школи вимагає від педагогів стійкої динаміки професійного самовдосконалення. Зокрема, ваги набуває використання у практиці новітніх підходів задля ефективного та якісного викладання іноземних мов, а саме впровадження онлайн освіти для дистанційного навчання мов інших культур.

Викладачі кафедри іноземних мов і методики викладання БДПУ постійно підвищують свій фаховий рівень.

Так, 16-18 червня 2015 року старший викладач кафедри іноземних мов і методики викладання Розумна Тетяна Сергіївна взяла участь у триденному тренінгу викладачів англійської мови у Regional English Language Office при посольстві США в Києві.

Враховуючи швидкий темп входження інформаційних технологій в освіту, тема тренінгу була як ніколи актуальна – «Best Practices in Teaching English Online». Метою програми є забезпечення підтримки потенційних онлайн-викладачів та впровадження інструментів для ефективного дистанційного навчання. Після проходження тренінгу учасники удосконалили навички викладання англійської мови за допомогою кількох віртуальних платформ і програм.

IMG_0070

Тренером програми було запрошено Дебру С. Лі, спеціаліста з мовного навчання Центру англійської мови в Університеті Вандербілт (США). Під час занять тренер розглянула найкращі методи у модифікації face-to-face курсів у онлайн-просторі використовуючи платформу Canvas.

За словами Тетяни Сергіївни, участь у цьому тренінгу дозволила розширити палітру підходів у викладанні англійської мови, що важливо для професійного саморозвитку викладачів-германістів.                                                                                          

Богдана Салюк,

доцент кафедри іноземних мов і методики викладання БДПУ

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print