Казкові пригоди в Чарівному лісі

Учора, 2 червня, до Дня захисту дітей студенти 2 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти БДПУ під керівництвом завідувача кафедри соціальної педагогіки, професора Ольги Гуренко підготували й провели захоплюючу ігротеку для вихованців «Karitas Spes Berdyansk».

DSC02392 DSC02394

Мандруючи Чарівним лісом разом з трьома богатирями Альошею Поповичем, Іллею Муромцем та Добринею Микитовичем та їхніми супутницями Любавою, Оленкою й Княжною, дітлахи зустріли багатьох казкових героїв та виконали всі їхні забаганки: відгадували загадки Баби Яги, співали дитячих пісень, щоб розвеселити Василину Прекрасну, змагалися в естафетах із Шамаханською царівною, рахували золоті монети на вимогу Чахлика Невмирущого, змагалися з Солов’єм Розбійником у стрибках на скакалці, разом з Русалонькою грали в гру «Море хвилюється». А щоб задобрити дружину Змія Горинича, діти разом намалювали картину, на якій зобразили чарівності природи.

DSC02389 DSC02395

Діти не тільки виконали завдання та здолали всі перепони, але й одержали багато позитиву, задоволення й «смаколики» від казкових героїв.

Підготовка й проведення ігротеки принесла задоволення й самим акторам. Вони здобули досвід анімаційної діяльності, що стане їм у пригоді під час самостійної соціально-педагогічної роботи.

«Університетське Слово»
(за матеріалами кафедри соціальної педагогіки)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print