Клінічна практика майбутніх реабілітологів

Червневими днями відбулася звітна конференція з клінічної практики у майбутніх фізичних реабілітологів. Метою конференції було підведення підсумків, якими студенти-практиканти засвідчували свою підготовленість до обраної  професії. Кожен здобувач вищої освіти звітував про результати власної практичної діяльності.

Найбільш вражаючим був звіт практикантів, які відвідували КУ «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» Бердянської міської ради Запорізької області, адже майбутні реабілітологи мали можливість долучитися до роботи з дітьми з особливими потребами. На думку студентів, це, водночас, важкий та цікавий досвід, адже саме через турботу та допомогу таким дітям приходить розуміння важливості та цінності фізичної реабілітації.

Також цікавими були виступи студентів, які набували практичних навичок у Бердянській філії ТОВ «Центр хребта «Eurospine». Практиканти продемонстрували вражаючі результати, адже їм вдалося не лише набути нових навичок, а й відчути себе співробітниками центру, доказом чого став захоплюючий відеоролик. Майбутні реабілітологи залишилися задоволеними роботою в центрі, і запевнили, що повернуться знову. Також вони подякували викладачам кафедри основ здоров’я, фізичної реабілітації та екології факультету фізичного виховання Бердянського державного педагогічного університету за плідну співпрацю з центром.

Також свою роботу представили студенти, які проходили практику в КУ “Запорізький обласний центр професійної реабілітації інвалідів” ЗОР.  З їхнього звіту ми дізналися про те, що центр реабілітації має свою власну душу, яка ніби обіймає кожного відвідувача і допомагає відчути себе щасливішим.

Варто зазначити, що клінічна практика допомагає нам стати справжніми професіоналами, бути на крок ближче до професійної діяльності в сфері фізичної реабілітації.

Анастасія Димова,
студентка 3 курсу спеціальності «Фізична реабілітація»
факультету фізичного виховання
Бердянського державного педагогічного університету
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print