Світ без насилля

Наприкінці минулого тижня студенти спеціальностей «Соціальна робота» і «Соціальна педагогіка» і за сумісництвом активні члени Волонтерського загону «Палітра добра» під керівництвом доцента кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Анастасії Тургенєвої долучились до масштабної акції «Світ без насилля».

Акція відбулась 6 червня на Приморській площі міста Бердянськ як підсумковий захід робочої групи у рамках проекту «Єдність заради безпеки жінок Приазов’я», який реалізується ГО «Жінка Майбутнього». Програма акції передбачала цікаві заходи не тільки для дорослих, але і для дітей. Усі бажаючі мали змогу долучитись до інтерактивних конкурсів, квестів та запальних танців.

Студенти-волонтери допомагали не тільки вирішувати організаційні питання, оформлювати захід, та координувати діяльність учасників акції, але і були активними глядачами та учасниками майстер-класів і заходів у рамках програми акції.

Нагадаємо, що викладачі кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти та здобувачі вищої освіти зі спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка» стали співорганізаторами проекту і 20 травня організували та провели квест, тематика якого була пов’язана із протидією множинної дискримінації та гендерно-обумовленого насильства по відношенню до жінок та дітей. Метою заходу було ознайомлення майбутніх соціальних працівників і соціальних педагогів із організаціями та особливостями їхньої діяльності, в контексті вирішення проблеми насильства у місті Бердянськ.

Студенти-волонтери загону «Палітра добра» є активними учасниками майже всіх масштабних заходів нашого міста. Так, вони здобувають безцінний досвід, розширюють коло професійних контактів, вчаться взаємодіяти та співпрацювати з різними категоріями населення та стають професійніше задля майбутнього України.

Анастасія Сердюченко,
здобувач вищої освіти 1-го курсу
спеціальності «Соціальна робота» ФДССО
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print