Команда Access та ДоброДій в гостях у малят з Caritas-Spes-Berdiansk

19 грудня Бердянська команда випускників програми малих стипендій з вивчення англійської мови «Access» (викладачі – доценти Ірина Школа та Богдана Салюк) у співпраці з фондом Катерини Ковшевич (представник –Степан Герилів) відвідали Caritas-Spes-Berdiansk, аби привітати маленьких вихованців зі святом святого Миколая.

Засновниця фонду імені Катерини Ковшевич – американка українського походження пані Христина Ковшевич-Дурбак – уже протягом восьми років не тільки ощасливлює наших студентів, надаючи їм кошти на оплату навчання в БДПУ, а й регулярно висилає зі США посилки з різним крамом на адресу університетської Благодійної Скрині «ДоброДій» (засновник – Степан Герилів).

Більшість речей було реалізовано на численних благодійних ярмарках, кошти від яких пішли на придбання медикаментів для солдатів-фронтовиків. Цього разу в посилці були різноманітні сувеніри, які Степан Миколайович запропонував і студентам Access для відвідин діток, які навчаються в Карітасі.

У святковий день Благодійний фонд подарував діткам теплі в’язані шапочки, а команда Access, крім солодощів та пазлів, – гарний настрій та можливість попрацювати помічниками Санти. Випускники Access вчили малят англійської, грали, малювали та робили гарні святкові листівки. Зустріч вийшла дуже теплою і надихаючою.

доцент кафедри іноземних мов
і методики викладання Ірина Школа


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print