Команда БДПУ у фіналі національних змагань ENACTUS UKRAINE!

5 липня у київській локації Dan IT Education відбулися національні змаганнях Enactus Ukraine сезону 2018-2019. Це щорічний конкурс для команд Enactus, які презентують результати своїх соціально-підприємницьких проектів на суд журі. Команди борються за головний приз – представляти Україну на міжнародних змаганнях Enactus World Cup.

Під керівництвом наставників з університетів та бізнесу, студенти Enactus втілюють у життя проекти з розширення людських можливостей. Цей досвід не тільки змінює їх життя, але й розвиває талант.

Участь у національних змаганнях брали команди найбільших університетів України.

11 команд, що вийшли у національний фінал, представляли свою роботу за сезон – результати своїх соціально-підприємницьких проектів. Серед фіналістів були команди, що перебувають у лавах проекту більше 10 років.

Тим вагомішою стає участь у фіналі національних змагань команди Enactus BDPU (капітан – Євгенія Петриковець, наставник – доцент кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій Павло Буянов), дебютанта цього року, молодої команди, яка була створена у лютому 2019 р.

Творчі та активні студенти Бердянського державного педагогічного університету презентували соціально-підприємницький проект «Творчий Азов».

Почесні члени журі, які оцінювали соціальні та соціально-підприємницькі проекти у півфіналі та фіналі Enactus Ukraine National Competition 2019 – топ-керівники відомих компаній, випускники Enactus.

За результатами змагань команда Enactus BDPU, яку представляли капітан команди Петриковець Євгенія, студентка факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти, і Вадим Вареник, студент гуманітарно-економічного факультету, зайняла 3 місце у півфіналі.

Крім цього особливу відзнаку і подарунок отримала Петриковець Євгенія, яка перемогла у номінації «Best Team Partner».

Євгенія та Вадим кажуть: «Круті змагання! Дякуємо всій нашій команді! Плануємо залучити до нашого колективу активних студентів Бердянського державного педагогічного університету, адже разом матимемо можливість реалізовувати більш масштабні та круті проекти!»

 

Євгенія Петриковець
Вадим Вареник
Павло Буянов


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print