Конкурс на отримання освітньої стипендії для вивчення англійської мови у Бердянську

Оголошується прийом заявок на участь у безкоштовній дворічній Програмі малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США  в Україні «English Access Microscholarship Program» (скорочено – Access). До участі у програмі Access запрошуються студенти навчальних закладів міста Бердянськ (середні спеціальні та вищі навчальні заклади), віком 17–19 років, які хотіли б покращити рівень володіння англійської мови.

Програма Access проводиться за підтримки Посольства США в Україні, фінансується Державним департаментом США, і впроваджується українською громадською організацією «Український Центр Громадянських Ініціатив «Світло» (ГО «УЦГІ «Світло») у співпраці з українськими громадськими організаціями у регіонах її проведення.

 

Програма Access надає можливість студентам з малозабезпечених і соціально вразливих груп населення, які не знають англійської мови або мають мінімальні знання з неї, безкоштовно поглибити свої знання англійської мови, більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їх культуру і цінності, розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України.

 

Особливо заохочується до участі у програмі члени сімей учасників антитерористичної операції, молодь-переселенці з зон проведення АТО та Криму, особи з особливими потребами. До групи, яка набирається у м.Бердянськ, буде запрошено 20 студентів. Навчання розпочнеться наприкінці лютого 2020, після формування групи.

 

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ: заняття проводитимуться досвідченими викладачами англійської мови на базі Бердянського державного педагогічного університету (вул. Горького 19, 5-й корпус).

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ: понеділок і четвер – 11.00-12.30 (розклад буде уточнюватися).

 

МІНІМАЛЬНИЙ ВІК ДЛЯ УЧАСТІ: 17 років

 

ТРИВАЛІСТЬ ПРОГРАМИ: з лютого 2020 р. до липня 2021 р.

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА: програма Access компенсує вартість позашкільного навчання студентів, підручників, а також витрат, пов’язаних з навчанням на базі молодіжних літніх таборів.

 

КАНДИДАТИ НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ Access ПОВИННІ НАДАТИ:

1) Паспорт або свідоцтво про народження (копію).

2) Атестат або залікову книжку з навчального закладу з оцінками за останній навчальний рік (копію).

3) Документ, що підтверджуєфінансовий стан особи або її сім’ї (копію).

Таким документом може бути, наприклад, довідка малозабезпеченої особи/сім’ї; або акт обстеження матеріальних умов, завірений представниками органів соціального захисту або навчального закладу; або посвідчення особи/сім’ї, яка перебуває у інших складних матеріальних обставинах, наприклад, внутрішньо переміщеної особи, учасника АТО, про інвалідність дитини, багатодітної чи неповної сім’ї, або документ про призначення матеріальної допомоги чи субсидії в зв’язку із складним матеріальним станом, тощо. Також факт отримання соціальної стипендії є підставою для участі у програмі (потрібна довідка з навчального закладу).

4) 2 фотографії розміром 3 х 4 см

5) Коротке резюме (перелік досягнень і навичок кандидата на участь у програмі,чому кандидат бажає взяти участь у програмі) – не обов’язково англійською мовою.

6) Рекомендаційні листи від навчального закладу, у якому навчається кандидат, і вчителя англійської мови (якщо кандидат вивчає цей предмет у своєму навчальному закладі).

 

Кандидати на участь у програмі повинні продемонструвати принаймні базовий рівень англійської мови. Також до уваги братимуться рівень мотивації, відвідування занять та дисциплінованість.

 

Зазначені документи (сканкопії) потрібно надіслати координаторці програми Access у м.Бердянськ Юніаді Лалабековій (ГО «Інститут громадського розвитку “Ортега-і-Гасет”») на адресу: yuna.lalabekova@gmail.com (з копією на gosvitlo.info@gmail.com ; bohdanasaliuk@ukr.net).

 

Контакти:

068 908 45 42 – Юніада Лалабекова (координатора Програми у м.Бердянськ)

066 27 32 526 – Богдана Салюк (викладачка Програми у м.Бердянськ, кафедра іноземних мов і методики викладання БДПУ, ауд. 5б203)

 

Останній день прийому документів: 20 Лютого 2020 р.

 

Після 20.02.2020 р. з кандидатами на участь будуть проведені співбесіди.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print