Конструктивне узгодження у викладацькій діяльності: від ідеї до реалізації

16 листопада викладачі нашого університету разом із колегами з Маріупольського державного університету взяли участь у тренінгу з викладацької майстерності «Конструктивне узгодження у викладацькій діяльності: від ідеї до реалізації», який проводився у межах проєкту «Тренінг освітніх тренерів» (ГО «Вище», Саксонський центр викладання та навчання вищої освіти в Лейпцигу за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини).

Основною метою заходу булоознайомлення учасників із ідеєю конструктивного узгодження та алгоритмом реалізації цього принципу під час розробки/ вдосконалення навчальних курсів.

Цікава та змістовна взаємодія викладачів передбачала різні види активності задля узгодження навчальних результатів курсу з оцінюванням і навчальною діяльністю. Крім того, під час зустрічі учасники мали змогу поділитися корисними цифровими інструментами, які можна застосовувати у власній викладацькій діяльності (зокрема miro, padlet, jamboard, mentimetr, learningapps, wordwall, oncoo).

Фасилітаторами групової роботи були Наталя Цибуляк (Бердянський державний педагогічний університет) і Юлія Кажан (Маріупольський державний університет).

Наталя Цибуляк,

кандидат психологічних наук,

доцент кафедри прикладної психології та логопедії

керівниця центру викладацької майстерності Ars Docendi


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print