Кордони подолано!

Якщо ви маєте ціль – вас не зупинити. Навіть якщо життя каже «ні» – продовжуєте йти й долати перешкоди. А коли нарешті досягаєте своєї мети, з полегшенням зітхаєте та насолоджуєтеся результатами. Так коротко можна описати мій шлях до мрії та моє незабутнє літо 2018 року.

Будучи тоді ще студенткою 3 курсу Бердянського державного педагогічного університету, моє серце запалилося бажанням нарешті дізнатися, що ж таке «американська мрія» і з головою поринути у той ідеальний світ, що майорить на екранах наших телевізорів. Так-так – вам не привиділося. Цього літа саме США стали грандіозним відкриттям і подією для мене.

Як філологу (бо навчаюсь я на факультеті філології та соціальних комунікацій) мені було неймовірно цікаво спробувати свої сили у спілкуванні з носіями мови, та й сама перспектива практичного застосування і вдосконалення знань з англійської здавалася надзвичайно привабливою. Тож маючи бажання, знання та можливість, надану програмою Work and Travel й факультетом філології та соціальних комунікацій, я наважилася і вже за кілька місяців опинилася у вирі американського життя. Нові місця, культура й традиції, мова – усе викликало захват. Важко було повірити, що ти дійсно тут і зараз і що немає ніяких кордонів. Ти молодий і амбіційний; ти хочеш вчитися і розвиватися; пізнавати світ і заводити нові знайомства. Ти можеш усе!

Мабуть, не вистачить слів описати ті враження та емоції, що я отримала. Чого лишень коштує поїздка до Нью Йорку чи Вашингтону. А про емоції від Ніагарського водоспаду годі й казати! Навіть найзвичайнісінькі робочі будні були для мене особливими, бо нові друзі ні на хвилину не дозволяли мені сумувати. Я отримала надзвичайний досвід, зросла як особистість і спеціаліст, розширила межі свого кругозору, подолала мовні й політичні бар’єри і це ще далеко не все…

Мрійте, зазирайте за обрії, розвивайтеся, а студентські роки й наш університет допоможуть вам у цьому.

Не зволікайте – долайте кордони!

1  3 2 

4 5

Фірсова Марина

4 курс ФФСК


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print