Кожен з нас художник

В рамках Днів науки на ФППОМ в БДПУ відбувся «челендж художників», у якому взяли участь здобувачі вищої освіти 41ПО та 21ПО гр. під керівництвом кандидатки педагогічних наук, доцентки катедри початкової освіти Олени МАЛИЦЬКОЇ та старшої викладачки Ольги КАЧЕРОВОЇ.

Коли ми обираємо професію, якій хотіли б присвятити життя, ми зважаємо на свої вподобання, вміння, на те, що каже нам внутрішній голос. Є серед нас люди, які обирають свою справу тому, що не можуть її не робити. Серед них окреме місце займають художники. Вони віддають свій час, зусилля, емоції, натхнення аби висловити почуття та думки на полотні.

Є певна група людей, що цікавиться цим, але вона, на жаль, не збільшується істотно і це треба змінювати. Духовний розвиток має займати більшу частину в житті людей, ніж це є зараз. Втім сподіватимемось, що попит на живопис зросте, а разом з ним стануть вищими і моральні цінності людей. Художники витрачають безліч годин, думок, емоцій, зусиль, коштів, аби створити те, на що людина іноді дивиться кілька хвилин і відкидає. Можливо варто хоча б спробувати зрозуміти щось нове, на перший погляд дивне? Інакше прогресу бути не може. Отже, поважаймо працю одне одного, тим паче коли вона несе у цей світ красу!

Мистецтво рухається вперед. А ви?

Переходьте за посиланням (https://www.youtube.com/watch?v=7j_nBa7yPGU&feature=youtu.be), переглядайте та творіть разом з нами, з художниками БДПУ! Усім позитиву та натхнення! Беріть фарби та полотна, красу – в буденність!

Марина СТЕЛЬМАХ, студентка 41 групи факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print