Круглий стіл: «Проблеми та перспективи Об’єднаної енергетичної системи України»

16 травня у рамках проведення Днів науки майбутні енергетики зібралися для того, щоб подискутувати на тему проблем та перспектив енергетичної системи України.

Організатором круглого столу під головуванням кандидата педагогічних наук, доцента Юрія Єфименка стала катедра професійної освіти, трудового навчання та технологій, модерувала – асистент Марія Шурденко.

У роботі круглого столу взяли участь експерти: доктор технічних наук, доцент Яна Сичікова; кандидат педагогічних наук, доцент, завідувачка катедри професійної освіти, трудового навчання та технологій Валентина Перегудова; доктор педагогічних наук, доцент Олена Кривильова і запрошений спікер – Олександр Карпенко.

О. Карпенко є керівником проєкту «uMuni» – найбільшого в Україні сервісу енергомоніторингу в бюджетній галузі, головою комітету екологічного моніторингу Професійної асоціації екологів України; ініціював проведення першого в Україні дослідження впливу світлового забруднення на довкілля країни спільно з Інститутом космічних досліджень НАН України та Асоціацією «Енергоефективні міста України», зараз входить у експертну робочу групу громадського проєкту EcoCity з впровадження національної громадської системи оповіщення ALARM, займався у 2018–2019 роках координацією екологічних проєктів у Kyiv Smart City. Запрошений спікер О. Карпенко розкрив тему енергоменеджменту, системності як основи щоденної роботи енергоменеджерів, нагадав усім про важливість не забувати Цикл Демінга та прагнути до ISO 50001.

Доц. Валентина Перегудова зазначила, що круглі столи, присвячені питанням енергетичного комплексу України, стали традиційними для катедри. Такі заходи – чудова нагода для майбутніх енергетиків поділитися своїми професійними і науковими здобутками та отримати нові знання.

Переможцями серед цьогорічних доповідачів стали: студенти факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Бондаренко Владислав, Медведенко Олександр, Шаталіна Марина, Зубенко Артем. Їх нагородили грамотами ректора за кращі доповіді, креативний підхід та презентації наукових здобутків.

Вітаємо наших переможців і бажаємо успіхів у професійній діяльності!

За матеріалами катедри професійної освіти, трудового навчання та технологій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print