Купідон завітав до коледжу

14 лютого відзначають День Святого Валентина – День всіх закоханих. Тисячі сердець у всьому світі переповнюються ніжними почуттями.  В Бердянському економіко-гуманітарному коледжі у цей сонячний лютневий день на душі було тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.

Цю романтичну казку на День всіх закоханих подарували коледжу учні та студенти на чолі з Світланою Макаровою.  З самого ранку почала працювати святкова пошта, і «Скринька кохання» була переповнена валентинками. Цікаву презентацію про історію походження свята Дня Святого Валентина підготували учні групи, які навчаються за професією «Кухар; кондитер» разом з майстром виробничого навчання .

На сцені лунали мелодійні пісні у виконанні учениці Кучерової Інесси,  вірші у виконанні Кір’яченко Аліни, Озун Олексія, а романтичний настрій присутнім подарував танок студентів групи за спеціальністю «Фізична культура  і спорт».

Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості і тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

_DSC0044 _DSC0058

_DSC0109

Заступник директора  з виховної роботи

Галина Іванченко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print