КВІТИ ДЛЯ ВАЛЕНТИНИ

…А точніше – багато квітів, складених у чарівні букети, вручали сьогодні, 29-го січня, на черговій вівторковій нараді від ректорату та профспілкового комітету перший проректор БДПУ Володимир Федорик, від депутата Верховної Ради України Олександра Пономарьова та від міської влади депутати міськради Олександр Бабанін та Анатолій Фойт Валентині Анатоліївні Папановій. Багато хто знає її не тільки в університеті, в Бердянську та й далеко за його межами.

А хто не знає, то зазначимо, що вона – кандидат історичних наук, доцент кафедри політології та правознавства, завідувач навчальною археологічною лабораторією, невтомний ентузіаст археологічної справи в нашому регіоні. А приводом для привітань та квітів стало урочисте вручення Валентині Анатоліївні посвідчення про присвоєння їй Почесного звання «Заслужений працівник освіти України» (дивіться ТУТ). Отримуючи з рук Володимира Федорика посвідчення, Валентина Анатоліївна зазначила: «Повезло мені в житті, бо де б не працювала, мене оточували приголомшливі люди. А особливо мені комфортно працювати після того, як наш колектив очолила Вікторія Зарва, і, як член її команди, намагаюся працювати з подвоєною енергією!..».

…Сипались привітання не тільки в конференц-залі БДПУ, а й згодом у її лабораторії, куди заглядали університетські колеги Валентини Анатоліївни…

Степан Герилів,

редактор «УС»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print