ЩОБИ ЦІ ЖАХІТТЯ НІКОЛИ НЕ ПОВТОРЮВАЛИСЯWE MUST NOT ALLOW SUCH HORROR AGAIN

Голокост – жахлива трагедія, від якої найбільше постраждав єврейський народ. Збереження пам'яті про злочини нацистів має сприяти тому, щоб цей жах ніколи не повернувся.

Минулої неділі не тільки в Україні пройшли релігійні служби та інші заходи, присвячені Міжнародному дню пам'яті жертв Голокосту, в ході яких звучали заклики не допустити повторення подібних трагедій.

У Бердянську також пройшла акція за участю головного спеціаліста відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконкому Ігоря Зубрицького, заступників директорів та деканів з виховної роботи, викладачів і студентів Бердянського державного педагогічного університету, керівника єврейської міської громади Д. Прайсмана, членів єврейського національно-культурного товариства в зв’язку з щорічним Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту. Мета – виховання в підростаючих поколінь історичної пам’яті, толерантності, недопущення повторення будь-яких форм геноциду та ксенофобії, зміцнення у суспільстві стосунків міжнаціонального миру і злагоди… Пройшло покладання квітів біля пам’ятного знаку “Жертвам Голокосту” по вул. Горького. Свідки тих трагічних подій 1941-1943 років виступали перед молоддю, розповівши  про події, пов’язані з трагедією минулого століття. Хвилиною мовчання увіковічили пам’ять її жертв.

Тіна Єрофеєва,

кор. газети БДПУ «Університетське Слово»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print