У ПРОФЕСІЙНЕ ЖИТТЯ – З ГОРДІСТЮ!

26 січня в актовій залі головного корпусу БДПУ відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам-магістрам Факультету освітніх інженерно-педагогічних технологій. У Бердянському державному педагогічному університеті вручення дипломів магістрам – визначна подія. Адже випускний – це остаточне підбиття підсумків  роботи викладачів та студентів, урочисте оприлюднення результатів їхньої спільної плідної праці. Саме тому в суботу, 26 січня, дружня родина ФОІПТ традиційно зібралася на це свято, щоби привітати випускників-магістрів.

Півтора роки навчання в магістратурі пролетіли майже непомітно, і ось настав довгоочікуваний день, коли 30 магістрантам денного та заочного відділення ФОІПТ вручили заповітні дипломи. За традицією, з привітаннями та напутніми словами випускникам вручили дипломи декан факультету Віталій Григорович Хоменко та завідувач кафедри інформатики та програмної інженерії Віталій Іванович Межуєв. Дипломи з відзнакою в цьому році отримали 13 відмінників навчання. Від імені випускників-магістрантів виступила Анастасія Стоянова, яка висловила слова подяки професорсько-викладацькому складу  факультету.

На святі лунали пісні у професійному виконанні випускника нашого факультету Олега Студеннікова, а святковий настрій випускників та гостей підтримували яскраві жарти від гумористичного дуету «Пюрешка».

Щиро вітаємо наших випускників та хочемо побажати їм здоров’я, натхнення, талану та реалізації себе в особистому та професійному житті!

Ольга Коваленко,

заступник декана з виховної роботи ФОІПТ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print