ДВА ІНСТИТУТИ – 42 МАГІСТРИ!TWO INSTITUTES – 42 MASTERS!

Такого ще дійсно в БДПУ не було, щоби в Тетянин день та ще й після півторарічного магістрантського навчання урочисто отримувати дипломи!

Головна університетська актова зала запросила на свято 42-х «новоспечених» магістрів Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв та Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти, керівників та викладачів університету, гостей, друзів та знайомих… Магістрів вітав перший проектор БДПУ, кандидат філософських наук, доцент Володимир Федорик, а окрім схвильованих слів поздоровлень з уст директора Інституту СПКО Лариси Казанцевої, провідного фахівця з виховної роботи Анетти Омельченко, завідувача кафедри соціальної педагогіки Володимира Котляра, доцента кафедри початкової освіти Лариси Попової, завідувача кафедри музики Ірини Дубинець уже вчорашні студенти-магістранти отримали з їхніх рук такі довгоочікувані, такі вимріяні, такі дорогі серцю дипломи!

Університетські та зовсім юні з ЦДЮТ мистецькі колективи яскраво та майстерно вплітали в урочисту канву вечора свої сценічні номери… Всім було радісно, весело, святково!

…Майже о цій порі в конференц-залі БДПУ отримували дипломи й магістри соціально-гуманітарного факультету.

Вітаємо!!!

Олександр Степаненко,

кор. «УС»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

3 Відповісти на “ДВА ІНСТИТУТИ – 42 МАГІСТРИ!TWO INSTITUTES – 42 MASTERS!”

  1. Физмат также выпускался в этот день!!! Или написать хотя бы 2 строчки чернил не хватило?

  2. Праздничное вручение дипломов магистров действительно началось с Института физико-математического и технологического образования в 10-00 в конференц-зале.
    Обидно, что так однобоко освещаются события в университете.

  3. А хто Вам боронить, дорогий друже, взяти та й прислати нам кілька речень про подію + кілька симпатичних світлинок, і ми з радістю вмістимо тут і в друкованій версії УС. Чи хоча би запросити нас до себе на урочистості, про які ми й гадки не маємо? Нас аж ніяк не вистачає на всі університетські оказії… Допомагайте – будемо тільки раді!!!

Коментарі закриті.