Київська та львівська зустрічі консорціуму проекту ЕРАЗМУС+ QUAERE

Впродовж місяця відбулись дві зустрічі членів консорціуму проекту ЕРАЗМУС+ «Система забезпечення якості освіти в Україні: розвиток на основі європейських стандартів та рекомендацій» (QUAERE), що співфінансується ЄС.

Базою київської зустрічі 21-23 березня 2018 р. став Київський національний університет імені Т. Шевченка (http://ri-urbanhistory.org.ua/erazmus-meetings/574-kijiv-berezen). На засіданнях, у тому числі і присвячених розробкам проекту «Модель внутрішньої системи забезпечення якості університету» і «Організаційна структура внутрішньої системи забезпечення якості та основні функції центру ЗЯВО в університеті», були присутні Заступник міністра освіти і науки Юрій Рашкевич, Директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров, Президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики Тарас Фініков, члени команди Національного Еразмус+ Офісу в Україні Світлана Шитікова і Жанна Таланова.

12 квітня 2018 р. у Львові на базі Львівського національного університету ім. І. Франка відбувся моніторинг проекту Національним Еразмус+ Офісом в Україні. Кожна з команд проекту, у тому числі і команда БДПУ, звітувала про зроблене впродовж двох років (http://ri-urbanhistory.org.ua/erazmus-meetings/577-monitoringova-zustrich-proektu-quaere-lviv-kviten-2018 ).

IMG_5067[1] IMG_5074[1]

IMG_5098[1] IMG_5224

IMG_5340[1] IMG_5086[1]IMG_5341[1] 

Ігор Лиман, професор БДПУ,

координатор міжнародної діяльності університету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print