Логопед – не чарівник, а педагог!

За традицією, вже восьмий рік поспіль, 14 листопада викладачі кафедри прикладної психології та логопедії факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Бердянського державного педагогічного  університету разом зі здобувачами вищої освіти, що навчаються за спеціальністю Спеціальна освіта, святкують професійне свято Міжнародний день логопеда.

Протягом святкового тижня на факультеті були проведені різноманітні заходи, серед яких: конкурс емблем спеціальності 016 Спеціальна освіта (координатор доц. Ревуцька О.В.); перегляд та обговорення кінофільму «Чудо» (координатор доц. Линдіна Є.Ю.), майстер-клас «Логопедична майстерня» для майбутніх фахівців-логопедів з виготовлення демонстраційного матеріалу для логокорекційних занять з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку (координатор ст. викладач Анастасова Н. М.); конкурс студентських есе та презентація збірника «Моя професія – логопед» (координатор ас. Самойленко І.О.); проведення волонтерами факультету «Крок назустріч» просвітницько-інформаційної та профорієнтаційної роботи серед мешканців міста Бердянськ (координатор ас. Мицик Г.М.).

Завершилося свято підбиттям підсумків конкурсів і нагородженням учасників грамотами та солодощами. Головне, що своє професійне свято логопеди нашого університету традиційно відзначають у дружній і теплій атмосфері та щоразу демонструють ґрунтовні знання та професійні вміння.

32769 32770

32771 32772

32773 32774

32775 32776

 

Колектив кафедри прикладної психології та логопедії
Фото з архіву кафедри 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print