Наш Микола Оверченко – переможець обласного конкурсу «Студент року»!

   Напередодні Міжнародного дня студента в Запоріжжі традиційно підбивали підсумки обласного конкурсу «Студент року», який був започаткований 16 років тому і став однією з найбільш помітних подій в студентському середовищі.

   16 листопада в обласному центрі молоді відбулося урочисте нагородження кращих із кращих студентів  вишів області. Як повідомили організатори конкурсу – Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, цього року на обласний конкурс «Студент року» було подано 60 пропозицій від ВНЗ III-IV рівня акредитації та вісім пропозиції від ВНЗ I – II рівня акредитації на участь  у 10 номінаціях.
    Студентський актив області вітали перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян та голова обласної ради Григорій Самардак.
   – Неймовірна атмосфера  в цьому залі. І все це завдяки вам – нашим студентам. Саме ви – наше майбутнє, наша рушійна сила. Вже доведено, що саме молодь, зокрема студенти, є найактивнішими представниками суспільства. При цьому завдання влади – підтримувати вас, направляти та допомагати реалізуватися, якщо це буде потрібно. Саме для вас в області відкрито п’ять бізнес-інкубаторів на базі вищих навчальних закладів. Тож реалізовуйте свої ідеї, втілюйте їх у життя, навчайтеся, бажаю наснаги та успіху, – зазначила Елла Слепян.
   Григорій Самардак та Елла Слепян нагородили кращих студентів почесними грамотами за активну участь у реалізації державної молодіжної політики у Запорізькому регіоні та активну громадську позицію, а також вручили нагороди переможцям обласного конкурсу «Студент року» у відповідних номінаціях.
   Впродовж року саме ці студенти з гордістю носитимуть почесне звання «Студент року»! Серед них і студент 3 курсу гуманітарно-економічного факультету БДПУ Микола Оверченко – як «Студент – суспільний діяч року»!
   Вітаємо!

1

2 4

«Університетське Слово»
(за матеріалами сайту: http://www.zoda.gov.ua/news/43309/do-mizhnarodnogo-dnya-studenta-nagorodili-krashih-studentiv-roku.html)

Світлини з архіву Миколи Оверченка

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print