Логопункт ФДССО – он-лайн!

В умовах карантину продовжує активно та продуктивно працювати Навчальний консультативний логопедичний пункт кафедри прикладної психології та логопедії ФДССО.

Студенти спеціальності 016 Спеціальна освіта разом із викладачами – наставниками кафедри розробили графік он-лайн занять із дітьми, які отримували корекційно – розвиткову допомогу на логопункті.

Для дітей організовуються індивідуальні он-лайн заняття, консультації для батьків, розробляються електронні буклети та завдання для домашньої роботи, надається он-лайн допомога для правильної організації домашнього корекційного середовища. Для дітей, яким не бажано займатися он-лайн, з використанням ґаджетів, студенти записують корекційно спрямовані відеоролики для перегляду батьками дітей та подальших їх занять вдома.

Дуже надихає те, що батьки дітей зацікавлені, завзяті та вдячні за наші змістовні, творчі та ефективні он-лайн заняття та консультації, тому ще це є великим, позитивним кроком у гармонійному розвитку їх дітей.

В свою чергу, студенти – активісти натхнені, задоволені радісними, приємними зустрічами з дітьми; професійно зацікавлені у особистісному зростанні та покращенні своєї фахової майстерності. Та звертають увагу на те, що ця активна, творча форма роботи в ЗВО – праця на логопункті, – ефективний шлях для закріплення, розширення та вдосконалення практичних умінь та навичок, і загалом більш якісної сформованості професійних компетентностей у майбутнього вчителя-логопеда.

Наталя Анастасова, старший викладач кафедри прикладної психології та логопедії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print