Любіть мене справжнього

Головне завдання навчальної психолого-консультативної лабораторії – сприяти особистісному зростанню здобувачів вищої освіти. Саме тому на цей навчальний рік ми запланували декілька тренінгів, спрямованих на пізнання особливостей власного «Я», розкриття свого потенціалу; розвиток нових якостей; підвищення особистої ефективності тощо.

Першим кроком до реалізації запланованого стало проведення тренінгу самопізнання та самопрезентації «Любіть мене справжнього», покликаного допомогти його учасникам – студентам спеціальності «Психологія» – пізнати унікальність власної особистості та навчитися ефективно презентувати себе в суспільстві. Протягом чотирьох зустрічей дві тренінгові групи працювали з такими арттерапевтичними методами як ізотерапія, маскотерапія, метафоричні асоціативні карти тощо. А завдяки трьом формулам успішної самопрезентації на заключному занятті учасники переконалися у важливості уміння впевнено, переконливо та щиро представляти себе у взаємодії з іншими.

Тренінг став першим із низки запланованих зустрічей і показав, що наші студенти мають бажання бути успішними й готові до подальшого саморозвитку та самовдосконалення.

1 2

3

Марина Богдан,

завідувач навчальної психолого-

консультативної лабораторії

Фото з архіву лабораторії

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print