Запросили спортсменів на свято…

  Спортивне свято «Зірки спорту» було проведено 27 листопада ц. р. в Бердянській багатопрофільній гімназії № 2 в рамках Всеукраїнської програми #Sport_for_HealthySchools та конкурсу «Запроси спортсмена в школу». Його сценарій розробила та підготувала група однодумців та друзів гімназії: педагогічний колектив та вчителі фізичної культури гімназії, організатор з виховної роботи, факультет фізичного виховання Бердянського державного педагогічного університету, фізкультурно-оздоровчий клуб «Водник» та спортивний клуб «Арена».

До спортивного свята були залучені гімназисти різних вікових груп, запрошені відомі спортсмени Бердянська, батьки учнів гімназії, випускники та студенти ФФВ БДПУ, команда дівчат з Центру спортивного танцю «Victory Dance».

На початку змагань найактивніші та не байдужі до власного здоров’я учні продемонстрували вміння володіти елементами спортивних ігор, видами єдиноборств, художньої гімнастики… Церемонію відкриття продовжили старшокласники, які передали символічний вогонь Олімпіади директорці гімназії Наталії Даниловій. Після привітального слова та представлення гостей гімназії, команд-учасниць, журі свята розпочалась загальна руханка, в якій взяли участь майже всі учасники спортивного свята. Для команд-учасниць спортивних змагань старший викладач кафедри фізичного виховання БДПУ Руслан Літус провів розминку під складені вірші. Відмінністю комплектуванням команд стало включення до її складу гімназистів 8-11 класів, батьків учнів, учителів гімназії, запрошених спортсменів ФОК «Водник» та СК «Арена».

 Спортивні конкурси включали в свою програму демонстрацію фізичних, рухових та інтелектуальних можливостей від кожного члена команди. Між перервами спортивних конкурсів із показовими виступами свою майстерність демонстрували кращі спортсмени гімназії, вболівальники підтримували команди своїми речівками.

Традиційно, наприкінці спортивного свята була проведена церемонія нагородження, в якій взяли участь: директор гімназії Наталія Данилова, старший викладач кафедри фізичного виховання БДПУ Руслан Літус, директор ФОК «Водник» Сергій Певнєв та директор СК «Арена» Валентин Македонський. Були нагороджені фруктовими та овочевими корзинками команди класів, які змагались в конкурсі девізів та речівок, а команди-учасниці в спортивному змаганні отримали дипломи від керівництва гімназії, а від директорів ФОК «Водник» та СК «Арена» кращі представники команд отримали імені безкоштовні абонементи на тренування протягом місяця.

Спортивний турнір «Зірки спорту» в рамках Всеукраїнської програми «Healthy Schools»  та конкурсу «Запроси спортсмена в школу» охопив учнів гімназії від першого до одинадцятого класу, були задіяні батьки учнів, кращі та відомі спортсмени міста. Це свято спорту стало пропагандою здорового способу життя, популяризацією раціонального харчування, впровадженням нових форм дозвілля учнів гімназії. А головне – укладання угоди про співпрацю між Бердянською багатопрофільною гімназією №2 та факультетом фізичного виховання БДПУ, СК «Арена» та ФОК «Водник» щодо підтримки та розвитку фізичної активності підростаючого покоління в рамках програми «Healthy Schools», чим розширили спільноту закладу загальної середньої освіти, що популяризує здоровий спосіб життя. Проведення такого спортивного свята є гарним прикладом до використання іншими закладами загальної середньої освіти міста та всіх регіонів України.

 

1 2

3 4

5

6 7

Руслан Літус,
старший викладач кафедри фізичного виховання
ФФВ БДПУ,
кор. «УС»

Світлини автора
 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print