Майстер-клас професора Сосницької

У районному відділі освіти 13-го лютого відбулося засідання методичного об’єднання вчителів фізики. Тема засідання – «Метод проектів. Теорія та практика». У рамках заходу відбувся майстер-клас з впровадження методів проектів у навчально-виховний процес з фізики основної школи, який провела доктор педагогічних наук, завідувач кафедри методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні, професор Наталія Сосницька. На обговорення було винесено важливі питання, серед яких: основні напрями і шляхи реалізації ідей і положень законодавчих документів в галузі освіти, навчальна програма з фізики 7 – 9 класів, основні вимоги до застосування методу проектів при навчанні фізики тощо.

У рамках майстер-класу виступили аспіранти Наталі Леонідівни – Ольга Костиніч та Олексій Генов-Стешенко зі своїми авторськими методиками. Доповідачі продемонстрували досвід впровадження проектної технології у шкільний курс фізики. Було обговорено особливості нової програми з фізики для 7-х класів (2012 р)., яка розроблена відповідно до нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти (2011 р).

Засідання пройшло на високому науково-методичному рівні. Наталя Леонідівна презентувала освітянам авторські навчальні посібники та монографії, у яких йдеться про активні методи навчання, зокрема проектний.

Колектив кафедри методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні висловлює подяку завідуючому Районного методичного кабінету Ірині Капітоновій за плідну співпрацю.

Яна Сичікова,
заступник декана з
соціально-виховної роботи ФФМТО

Фото з архіву факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print