Ювілей професора Баханова

IMG_4730Сьогодні, 10-го лютого, в конференц-залі БДПУ ректор університету, професор Вікторія Зарва, розпочинаючи чергову вівторкову нараду, запросила проректорів, директорів інститутів та деканів факультетів – учасників наради, приєднатися до щирих привітань з нагоди 55-літнього ювілею доктора педагогічних наук, професора кафедри педагогіки вищої школи, управління навчальним закладом та методики викладання суспільствознавчих дисциплін соціально-гуманітарного факультету БДПУ Костянтина Баханова.

Професор Баханов, пропрацювавши 15 років учителем історії в одній із шкіл Бердянська, написавши та захистивши дисертацію, розпочав працювати в БДПУ на запрошення тодішнього ректора В. К. Демиденка, згодом протягом багатьох років виписавши свою вагому сторінку в історію рідного вишу. Обіймаючи різні посади, Костянтин Олексійович й далі – працьовитий, відвертий, принциповий та хороший, результативний вчитель. На його рахунку вже восьмий молодий науковець, котрому він допомагав написати та захистити кандидатські дисертації, двоє – під його керівництвом незабаром стануть докторами наук.

Щастя й радості Вам, професоре Баханов, миру, злагоди в державі, якнайшвидшого повернення Ваших синів – Костянтина та Андрія з війни живими та здоровими…

«Університетське Слово»
Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print