Майбутні соціальні працівники на форумі «Крим очима молоді»!

5–6 жовтня цього року здобувачка вищої освіти зі спеціальності «Соціальна робота» факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Рибнікова Наталя брала участь на Всеукраїнському молодіжному форумі «Крим очима молоді» у м. Ірпінь. Захід був організований за підтримки Міністерства молоді та спорту України спільно з Всеукраїнським молодіжним центром та Меджлісом кримськотатарського народу.

Форум об’єднав молодь із різних куточків України, представників профільних інституцій та партнерських організацій. Близько 140 молодих людей з усієї України, в тому числі – молодь, яка приїхала безпосередньо з окупованого півострова, відомі політики та відомі люди, зокрема режисери, сценаристи і письменники обговорювали спільні можливості для молодіжної співпраці.

Метою форуму було надання учасникам додаткової інформації про можливості для розкриття їхнього лідерського потенціалу, підвищення рівня обізнаності у сфері медійної грамотності, а також створення сприятливих умов для налагодження та посилення вже існуючої співпраці молоді з Криму з представниками молодіжних організацій з різних регіонів України.

Спікерами заходу виступили голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, заступник міністра молоді та спорту Олександр Ярема, відомий режисер, сценарист та письменних Олег Сенцов. Кожен з них наголошував на важливості розуміння думки молоді про сьогоднішню долю Криму,  про майбутнє нашої держави, а також необхідності розвитку діалогу молодих українців, в том числі українців з окупованого Криму у рамках створення спільних проектів.

Такі зустрічі мотивують сучасну молодь бути активними та небайдужими, оскільки відчувається підтримка з боку держави. Кому як не майбутнім соціальним працівникам змінювати майбутнє нашої країни на краще?!

Наталя Рибнікова,
здобувач І рівня вищої освіти
зі спеціальності «Соціальна робота»
факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти
Світлини з архіву автора

 

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print