Цифрові інструменти для майбутніх соціальних працівників

7 жовтня відбулась презентація цифрових інструментів та можливостей для здобувачів ІІ рівня вищої освіти зі спеціальності 231 Соціальна робота заочної форми навчання у рамках дисципліни «Безпека дітей та молоді у кіберпросторі» (викладач: доц. К. В. Петровська). Розробником та спікером заходу був Антон Сердюченко (здобувач ІІ рівня ВО зі спеціальності «Соціальна робота») та завідувачка кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти, доцента Петровська Катерина.

У рамках заходу за допомогою сучасної смарт-дошки для здобувачів ВО були презентовані цифрові можливості для швидкого створення відео, фото та інфографік, які можна використовувати для презентації матеріалів на лекційних, семінарських заняттях та в професійній діяльності в закладах освіти. Розробниками також була передбачена можливість для інтерактивно-цифрової взаємодії та випробування різних інструментів зі смартфонами у контексті їх використання у закладах освіти.

Ми запитали Антона, чому він вирішив розробити цю презентацію, і ось його відповідь:

«Сучасні цифрові технології можуть полегшувати та різнобарвлювати формальне навчання, розвивати творчі та наукові здібності.  Під час міжнародних стажувань та навчальних візитів і тренінгів я накопичував інформацію, якою ділились учасники з країн Європи та Близького Сходу. Я переконаний, що знаннями потрібно ділитись, тому і розробив цю презентацію. Впевнений, вона стане корисною студентам та викладачам нашого університету».

Сподіваємось, що майбутнім соціальним працівникам стане у нагоді корисний семінар, особливо в еру діджиталізації та інформатизації суспільства.

Антон Сердюченко,
здобувач ІІ рівня ВО зі спеціальності
«Соціальна робота»

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print