Майстер-клас для школярів міста зі Scratch

Сучасна молодь має достатньо великий досвід з використання інформаційних технологій, проте набагато менше вона знає про створення програм за допомогою новітніх технологій. Поступово діти усвідомлюють важливість навичок програмування, адже вони відкривають для них безліч нових можливостей для навчання.

Викладачі факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Бердянського державного педагогічного університету Максим Павленко і Павло Буянов організували й провели майстер-клас для школярів міста зі Scratch – простої і веселої мови програмування.

Вона не містить кодів, які потрібно знати напам’ять і писати без помилок. Усе, що потрібно – це вміння писати і читати. Як з конструктору, за допомогою Scratch можна збирати програми різнокольорових «цеглинок» – блоків. У програму можна вносити будь-які зміни у будь-який момент і відразу бачити, як вона працює.

Проведені майстер-класи з програмування на Scratch сприяли повному творчому самовираженню учасників, вони стали важливими для розвитку логічного мислення, дозволили краще зрозуміти, як працюють новітні технології, які оточують нас у повсякденному житті.

Захід здійснився завдяки ініціативі «Meet and Code», що впроваджується в Україні Ресурсним центром Гурт у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP.

Павло Буянов,

доцент кафедри професійної освіти,

 трудового навчання та технологій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print