Майстер-клас з робототехніки та програмування для школярів міста

Сьогодні робототехніка стає все більш популярною: спеціальні роботи досліджують космос, на підприємствах працюють руки-маніпулятори, літаючі дрони застосовують у роботі професійні відеооператори, побутові роботи-пилососи з’явилися для полегшення життя домогосподарок, високотехнологічні протези та екзоскелети допомагають людям з обмеженими можливостями.

Викладачі факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Бердянського державного педагогічного університету Олександр Антоненко і Павло Буянов у контексті мейнстріму організували й провели серію майстер-класів з робототехніки і програмування для школярів нашого міста.

Вони познайомили учасників з компонентами робототехніки та її основами. Під керівництвом досвідчених тренерів хлопці та дівчата познайомилися з азами програмування, розвивали такі важливі навички як: креативне мислення, творчий потенціал, інженерне мислення логіка, увага тощо.

Захід проведено завдяки ініціативі «Meet and Code», що впроваджується в Україні Ресурсним центром Гурт у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP.

Павло Буянов,

доцент кафедри трудового навчання та технологій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print