МЕКСИКАНСЬКИЙ ПРОФЕСОР У БДПУ

Сьогодні, 16 квітня, в конференц-залі БДПУ пройшла цікава зустріч керівників університету, інститутів та факультетів із професором Заслуженого автономного університету міста Пуебла (Мексика) Йосипом Слишком, який прибув до нашого університету з науковим візитом, метою якого є зміцнення співпраці між науковцями двох навчальних закладів.

Вікторія Зарва. Віталій Межуєв. Йосиф Селешко ( Мексика). Бердянськ. БДПУ.

Програма візиту досить насичена: залучення мексиканського професора до участі в засіданні методичної ради БДПУ, в роботі методологічного семінару з провідними науковцями університету, проведенні лекцій для студентів-фізиків Інституту фізико-математичної і технологічної освіти (директор – доцент Андрій Малихін). Також заплановано обмін досвідом професора Йосипа Слишка з викладачами кафедр фізики (завідувач – професор Валерій Кідалов) та методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні (завідувач – професор Наталя Сосницька) під час спільного засідання цих кафедр, оскільки коло його наукових інтересів становить дослідження в галузі методики навчання фізики. Особливої уваги заслуговують зусилля доктора технічних наук, завідувача кафедри інформатики та програмної інженерії факультету освітніх інженерно-педагогічних технологій Віталія Межуєва у налагодженні співпраці з професором із Мексики. У своєму виступі вчений з Пуебла наголосив на різні аспекти навчального процесу, зокрема: як вчити сьогоднішнього студента виживати в жорстокому світі капіталізму, як підвищувати активність студентів тощо; він завжди радий спілкуванню з людьми, які прагнуть змін у самому навчальному процесі…

Професор Слишко перебуватиме в БДПУ десять днів. А з 22-го квітня в університеті працюватимуть два магістранти (філолог та історик) Заслуженого автономного університету міста Пуебла.

«Університетське Слово»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print