Методичний семінар педагогічної майстерності для молодих викладачів

18 травня 2013 року в Бердянському державному педагогічному університеті відбулося третє засідання у форматі семінару педагогічної майстерності для молодих викладачів «Цілісний науково-педагогічний процес у вищій школі», присвячене реалізації проекту Темпус-IV у БДПУ.

Починаючи роботу семінару, його голова, професор Ірина Глазкова наголосила на важливості участі університету в реалізації грантових програм та перспективності залучення до цього молодих викладачів.

Детальну інформацію про особливості реалізації проекту Темпус-IV «Підготовка педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами й організаціями» в Бердянському державному педагогічному університеті подала координатор цього проекту в БДПУ доцент Ольга Гуренко.

Доповідач розкрила концептуальні положення проекту, ключові тези, що були взяті за основу його тематики, завдання та очікувані результати для нашого університету. Ольга Гуренко висвітлила основні події, що відбулися в межах реалізації проекту (закордонні стажування, участь в міжнародних наукових форумах), особливу увагу звернула на заходи, проведені в БДПУ (майстерня навчання освітніх менеджерів регіону в контексті інклюзивної освіти та гетерогенного середовища, регіональні методичні семінари, популяризація ідей проекту в науково-професійній, студентській громадах, співпраця з місцевою владою в цій царині тощо).

_DSC7810

Ольга Іванівна поділилася з молодими викладачами досвідом запровадження інклюзивної освіти в Росії, Білорусі, Німеччині, Австрії, доповідаючи про результати відвідування шкіл, навчально-виховних комплексів з інклюзивним навчанням у цих країнах.

Завершуючи доповідь, Ольга Гуренко наголосила, що досвід, одержаний в наслідок реалізації проекту «Підготовка педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами й організаціями», стане в нагоді для участі БДПУ в інших проектах Темпус, і особливо цінним є передача цього досвіду молодому поколінню викладачів нашого університету.

Ірина Глазкова,
голова семінару, професор


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print