Наука – це красиво!!!!

Перемога Всеукраїнського масштабу – такий результат наукової діяльності викладачів та студентів факультету фізико-математичної і технологічної освіти БДПУ. Доцент кафедри методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні Сичікова Яна Олександрівна та студент 3 курсу 32 групи Ковачов Сергій одержали перемогу у конкурсі Наукових фотографій Державного фонду фундаментальних досліджень.

На конкурс було подано 238 фотографій. За результатами обговорення на конкурс було відібрано 36 фотографій, які пройшли до фіналу.

У засіданні журі взяли участь:

  • заступник Міністра освіти і науки України М.В. Стріха,
  • директор ДФФД Б.В. Гриньов,
  • представники Малої академії наук та академії мистецтв України,
  • дирекція фонду,
  • Члени журі від громадської організації «Наука. Інновації. Підприємництво» брали участь в обговоренні конкурсних робіт он-лайн.

Сичіковою Яною та Ковачовим Сергієм було подано на конкурс 2 роботи: «Кам’яна квітка» та «Хазяйка мідної гори», які представляють собою фотоколажи мікрофотографій поверхні наноструктурованого фосфіду індію. Зображення було отримано на сучасному надпотужному мікроскопі та оброблено за допомогою програми Photoshop.

1 8332155

У результаті конкурсного відбору фіналісти отримали Дипломи Лауреата 1 премії, які вручили заступник міністра освіти і науки України Максим Віталійович Стріха та директор Державного фонду фундаментальних досліджень України Борис Вікторович Гриньов.

WP_20150515_005[1] 8764320 WP_20150515_001[1]

Урочисті заходи було приурочено до Фестивалю науки. У заході взяли участь заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Сол Кьон-Хун, керівник Головного департаменту з питань гуманітарної політики Адміністрації Президента України Юрій Рубан, перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Олександр Співаковський, віце-президент Національної академії наук України Анатолій Загородній, Голова Державної служби інтелектуальної власності України Алла Жарінова,представники галузевих академій НАН України, провідні вчені та науковці.

DSC02502-5

Організаторами конкурсу виступили: Міністерство освіти і наук України, Державний фонд фундаментальних досліджень України, Інститут проблем сучасного мистецтва.

Ми пишаємось нашими науковцями та бажаємо подальших творчих успіхів та натхнення!

Андрій Малихін,
декан факультету ФМТО


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print