Методичний вебінар «Особливості модельних навчальних програм із зарубіжної літератури в 5-7 класах НУШ: практичні поради» для студентів-філологів від вчителя-практика

Концепція Нової української школи полягає в інноваційному підході до кожного учня, наголошує на індивідуальності та творчості. Досить вагому роль у розвитку креативних навичок відіграє зарубіжна література, яка постає основним джерелом залучення до творчості як учня, так і вчителя. З приходом нових змін та реформ виникає все більше запитань: як грамотно забезпечити ефективність викладу матеріалу та зацікавити дітей? Як правильно і де шукати інформацію для побудови плану уроку?   

З цими та іншими питаннями студенти соціально-гуманітарного факультету ОП 014.021 Середня освіта (Англійська мова і зарубіжна література), 035.041 Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська) намагалися розібратися15 листопада на  вебінарі, де запрошеною спікеркою стала кандидатка філологічних наук та вчителька зарубіжної літератури ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Бердянська Катерина Комісаренко. Вона розповіла про особливості модельних навчальних програм із зарубіжної літератури в Новій українській школі, їх види і методичне забезпечення, торкнулася багатьох інших цікавих і корисних тем.

Під час заходу пані Катерина запропонувала розглянути інструментарій учителя, який допомагатиме у формальному оцінюванні учнів, а саме інтерактивні картки та «щоденник спостережень», що відстежуватиме успіхи школярів у навчанні. Поділилася вчителька і тим,  як ефективно підбадьорити учня, як влучно підкреслити його старання, як правильно наголосити на його помилках. Здобувачі отримали неоціненний практичний досвід, який допоможе їм у засвоєнні майбутньої професії.

Здобувачка 2 курсу Демідова Єлизавета


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print