Методико-природнича діяльність майбутніх учителів початкової школи в умовах НУШ: міжнародна платформа неформальної освіти

Здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня (ОПП Початкова освіта) продовжують вдосконалюватися як майбутні науковці і на міжнародному рівні, отримуючи сертифікати, які засвідчують отримання неформальної освіти (0,8 ECTS credits).

Так, здобувачі вищої освіти (31 група) взяли участь у VIII Міжнародній науково-практичній конференції «Problems and tasks of modernity and approaches to their solution»,яка відбувалася з 2 по 5 березня ц.р. у м. Токіо (Японія).

Майбутні вчителі початкової освіти Ганна Коштовна та Ніна Кушнір підготували тези з методико-природничої підготовки здобувачів початкової освіти як в умовах НУШ, так і в порівнянні з попереднім Держстандартом (керівниця – професорка, завідувачка катедри початкової освіти Алла Крамаренко). Вивчаючи дисципліну «Методика навчання природничої, громадянської та історичної освітніх галузей в початковій школі», майбутні фахівці мали можливість отримати компетентності щодо організації екологоорієнтованого освітнього простору здобувачів початкової освіти в умовах її модернізації. Дисципліна охоплює процес підготовки здобувачів вищої освіти до викладання курсу «Я досліджую світ», до природозбережувальних практик в умовах сталого розвитку суспільства та загрозах пандемії.

Хотілося б відзначити й наукову підготовку учасників конференції, які вже зарекомендували себе на заходах такого формату.

Наукові доповіді оргкомітетом було відзначено сертифікатами.

За матеріалами катедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print