Міжфакультетський «історичний брейн-ринг»

Кафедра історії України соціально-гуманітарного факультету БДПУ 12 травня провела «історичний брейн-ринг» на тему «Україна в роки Другої світової війни», в якому взяли участь 7 команд з різних інститутів та факультетів університету.

На початку гри було проведено відбірковий тур, під час якого команди мали відповісти на десять запитань. На жаль, командам факультету економіки та управління, факультету комп'ютерних та енергозберігаючих технологій та факультету фізичного виховання не вистачило балів, щоб пройти до наступного туру. Згідно з кількістю балів до півфіналів пройшли команди соціально-гуманітарного факультету, Інституту філології та соціальних комунікацій, факультету фізико-математичної і технологічної освіти та Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти. У першому півфіналі гри зустрілися команди ФФМТО та ІСПКО, де перемогу здобули перші. У другому півфіналі за перемогу боролися команди СГФ та ІФСК. До фіналу пройшла команда соціально-гуманітарного факультету.

У результаті змагань почесне третє місце зайняла команда Інституту філології та соціальних комунікацій. У фіналі зустрілися команди соціально-гуманітарного факультету та факультету фізико-математичної і технологічної освіти, де студентам-історикам вдалося вирвати перемогу в опонентів. Усі учасники змагання отримали почесні грамоти від кафедри історії України та солодкі подарунки від профкому БДПУ.

Дякуємо всім командам за активну участь!

Тетяна Доліч,
магістранка соціально-гуманітарного факультету

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print