Справжнє «Що? Де? Коли?» в БДПУ

Травень – це пора, коли у Бердянському державному педагогічному університеті щорічно проходять Дні науки, які завжди насичені плідною діяльністю.

В рамках цього свята кафедра психології Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв запланувала та провела декілька захопливих заходів, які мали озброїти студентів новими знаннями, розкрити їх творчий та науковий потенціал, розвинути любов до психології та викликати гордість за обрану ними професію.

Розпочалося все із проведення майстер-класів студентками п’ятого курсу для студентів першого та другого курсів. Так би мовити, «старше покоління навчає молодше». Таким чином, студенти 13 групи разом із Анжелою Чайкою «дозволяли собі бути щасливими», 14 група під керівництвом Ірини Зоріної шукали шлях до успіху через пізнання себе, а 23 та 24 групи разом із Анастасією Зерниченко розвивали власну стресостійкість.

Та справжній фурор у студентів викликала інтелектуальна психологічна гра «Що? Де? Коли?», яку організувала та провела кандидат психологічних наук, доцент Ольга Фролова за сприяння всієї кафедри психології. Проти команди викладачів грала команда знавців – студенти першого, четвертого та п’ятого курсів Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв спеціальностей «Практична психологія» та «Початкова освіта».

SAM_8459

Питання, які підготували викладачі кафедри психології Олена Горецька, Олена Колпакчи, Людмила Кашкарьова, Тетяна Малихіна, Наталя Жук, Вікторія Федорик та Тетяна Ляхор мали психологічну спрямованість і відповісти на них можна було лише володіючи певним багажем знань та високою ерудицією. Не дивлячись на таку складність питань, команда знавців-студентів перемогла.

Інтереси викладачів на цьому святі захищала кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки Ольга Попова, яка відзначила, що свято такого масштабу провести досить складно, але кафедра психології своє задання виконала на «відмінно». Автором найцікавішого питання стала Людмила Кашкарьова, за що й отримала солодкий приз.

Особливим гостем, що захищав інтереси студентів, став голова профкому Віталій Лола, який, за його ж словами, отримав безліч позитивних емоцій та дізнався багато цікавого з психології. Команду знавців він нагородив солодким призом та побажав успіхів у подальших справах.

SAM_8447

Кожна деталь свята створювала неповторну атмосферу справжньої гри «Що? Де? Коли?»: гонг, музика, відеопитання, чорна скриня, дзиґа, питання в конвертах та на екрані, стіл, поділений на сектори, музична пауза, подарована студенткою третього курсу Яною Хлепітько. Всі учасники залишилися задоволеними та ще довго будуть згадувати цю гру з приємними враженнями.

Ми пишаємося нашими студентами та сподіваємося, що проведений захід покладе початок новій традиції на кафедрі психології.

Колектив кафедри психології
Інституту психолого-педагогічної
освіти та мистецтв

Світлини Вікторії Федорик


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print