Молоді філологи на конференції “Young Researchers in Globalized World”

Другий рік поспіль студенти-германісти представляли Бердянський державний педагогічний університет на щорічній науковій конференції “Young Researchers in Globalized World: Vistas and Challenges”, що відбулася 20 квітня у Харкові за підтримки Міністерства освіти і науки України, канадського коледжу англійської мови м. Ванкувер (Канада) та Центру суспільних зв’язків посольства США в Україні.

У цьому науковому заході взяли участь понад 100 молодих дослідників із 10 міст України, серед яких і студенти 2 АМЛ групи факультету філології та соціальних комунікацій – Архипова Анна, Крива Крістіна, Рибалко Дар’я, Татарін Володимир (науковий керівник – к. пед. н., доцент Тетяна Розумна). Модерували конференцію висококваліфіковані науковці з Франції, Німеччини, Польщі та Сполучених Штатів Америки.

Під час роботи наукових секцій учасники мали змогу висвітлити результати власних досліджень за такими напрямами: 1) сучасні проблеми розвитку демократичного суспільства, демократія через право; 2) інноваційні тенденції менеджменту та розвитку туризму; 3) сучасні зміни економіки і фінансової безпеки; 4) останні досягнення в галузі машинобудування, екології та архітектури; 5) методика викладання, інноваційні методики викладання іноземних мов у вищих і середніх навчальних закладах. Молоді бердянські дослідники отримали позитивний досвід наукових виступів, дипломи учасників, збірники матеріалів конференції та незабутні враження від Харкова.

Рибалко Дар’я резюмує: “Це був колосальний та дуже корисний досвід для нас, адже теми, представлені на конференції, були з різних галузей науки. Ми мали можливість послухати інших учасників, розширити, а може, і змінити власний світогляд. Я вважаю, що такі заходи необхідні для самовдосконалення, випробовування власних сил і покращення рівня знань”.

IMG_20180423_210624_413 IMG_20180423_210628_804

IMG_20180423_210636_157 IMG_20180423_210640_475


Крива Крістіна,
студентка 2 АМЛ групи
факультету філології та соціальних комунікацій БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print