«Молодий вчений року: основні номінації та перспективи участі молодих учених БДПУ»: презентація конкурсу Ради молодих учених

15 грудня ц.р. відбулась презентація конкурсу Ради молодих учених при МОН «Молодий вчений року: основні номінації та перспективи участі молодих учених БДПУ» для науково-педагогічних працівників нашого університету з числа молодих дослідників. Захід був організований за ініціативи Ради молодих учених Бердянського державного педагогічного університету та підтримки запрошеного експерта – Дар’ї Бибик, доктора філософії у галузі соціальної роботи, доцента, старшого викладача кафедри соціальної освіти та соціальної роботи соціально-правового факультету НПУ імені М. П. Драгоманова, лауреата Всеукраїнського щорічного конкурсу «Молодий вчений року» у номінації «Аспірант року у галузі суспільних і гуманітарних наук».

Метою заходу було ознайомлення молодих вчених нашого університету із основними вимогами щодо участі у Всеукраїнському конкурсі, поширення досвіду задля сприяння активізації конкурсної пропозиції у 2022 році.

Презентація була організована в рамках трьох послідовних етапів. На першому етапі Анастасія Попова, голова РМУ БДПУ, ознайомила учасників із основними нормативними аспектами конкурсу, зокрема метою, завданнями, основними номінаціями конкурсу та окреслила можливі перспективні напрями для участі молодих науковців нашого університету.

Другий етап передбачав спілкування з експертом – Дар’єю Бибик, яка у ході своєї доповіді поділилася унікальним досвідом участі у першому щорічному конкурсі РМУ при МОН «Молодий вчений року» та розповіла про його особливості й переваги, правила заповнення конкурсної заявки, презентувала відео-нагородження, подарунки, які отримує лауреат і номінант конкурсу, відповіла на запитання, а також заакцентувала увагу на важливості і необхідності промоції своїх здобутків задля популяризації молодої науки.

Третій етап зустрічі передбачав оголошення початку голосування за номінації для запровадження щорічного конкурсу «Молодий вчений року БДПУ» та оголошення спільного плану дій задля промоції здобутків молодих учених Бердянського державного педагогічного університету та подальшого їх представлення на Всеукраїнському щорічному конкурсі «Молодий вчений року» РМУ при МОН у 2022 році.

Сподіваємося, що у наступному календарному році будемо мати переможців як в університетському, так і у Всеукраїнському конкурсі «Молодий вчений року», оскільки молодим вченим нашого університету є чим похизуватися!

У свою чергу, Рада молодих учених БДПУ висловлює щиру подяку запрошеній гості та експерту Дар’ї Бибик, доктору філософії у галузі соціальної роботи, доценту, старшому викладачу кафедри соціальної освіти та соціальної роботи НПУ імені М. П. Драгоманова, лауреату Всеукраїнського щорічного конкурсу «Молодий вчений року» у номінації «Аспірант року у галузі суспільних і гуманітарних наук» за корисні поради, співпрацю і готовність завжди підтримувати і допомагати у всіх починаннях!

До речі, якщо маєте бажання долучитися до розробки номінацій і зробити внесок у розвиток та промоцію молодої науки нашого університету – ласкаво просимо заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/CAPZanGNPChLGxEw7

За матеріалами

Ради молодих учених БДПУ За матеріалами

Ради молодих учених БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print