Музична подорож випускників

У концертному залі музичного корпусу БДПУ відбувся передноворічний концерт, в якому взяли участь студенти Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв (спеціальність – «Музичне мистецтво»). Це були, в основному, випускники, що упродовж всіх років навчання в університеті ставали активними учасниками культурних заходів, які проводилися кафедрою, інститутом, університетом. Високий професіоналізм, тонкий музичний смак, неперевершений артистизм продемонстрували Богдан Клевець (труба), Ганна Веренько (фортепіано), Ігор Кірілюс (саксофон), Уляна Єгорова (вокал), Олеся Матвіїшина (вокал), Аліна Андросова та Вадим Петрик.

Майже всі випускники – Лауреати Міжнародних конкурсів і фестивалів. Так, Уляна Єгорова цього року стала лауреатом перших премій трьох Міжнародних конкурсів, що проходили в Києві, Мелітополі та Словаччині. Ганна Веренько також лауреат перших премій трьох Міжнародних конкурсів, які відбулися в Криму, Києві та Словаччині. Богдан Клевець – лауреат двох Міжнародних конкурсів у Дніпропетровську. Ігор Кірілюс – лауреат джазових фестивалів, що відбувалися в Бердянську. Олеся Матвіїшина – лауреат Міжнародних конкурсів у Києві та Дніпропетровську. Аліна Андросова й Вадим Петрик – учасники народного фольклорного ансамблю «Хуртовина», який ставав лауреатом Міжнародних фестивалів у Запоріжжі та Одесі.

Упродовж концерту в залі панувала святкова, творча атмосфера. Злагодженість, злитість звучання, емоційність продемонстрували дуети: Богдан Клевець (труба) і Ганна Веренько (фортепіано), Уляна Єгорова й Вадим Петрик (вокал), Олеся Матвіїшина та Ігор Кірілюс (вокал). З чарівністю, відчуттям стилю й прекрасним звуком виконали сольні твори Богдан Клевець (труба) та Ігор Кірілюс (саксофон). Як завжди, великий успіх випав на долю Уляни Єгорової (вокал). Сильний красивий голос, тонке відчуття музики, здібність до передачі найрізноманітніших людських відчуттів – все це привернуло увагу слухачів. Виступи студентів принесли всім присутнім радість і задоволення, а викладачі відмітили зростання майстерності молодих музикантів.

24.12

Всі випускники були нагороджені грамотами за успіхи в навчанні та активну участь у концертній діяльності інституту та університету. Окрім випускників в концерті взяли участь: вокальний ансамбль «Феєрія» (керівник – доцент О. В. Матвєєва); інструментальний дует: студент I курсу Герман Калашник (скрипка, клас доцента П. Б. Косенка) та концертмейстер М. І Лукьянчиков (фортепіано); студенти I курсу Юлія Кокіна, Любов Згурська (вокал, клас доцента О. В. Матвєєвої). На основі оригінального сценарію (автори – викладач Г. Ю. Гайнетдінова, старший викладач С. М. Сергієнко, доцент О. В. Матвєєва ) слухачі змогли відправитися в новорічну музичну подорож різними країнами та континентами. А новорічне оформлення залу та прекрасне технічне оснащення, яким займалися старший викладач Ю. В. Смаковський, лаборант кафедри Євген Проценко та студент II курсу Ігор Тюхта, сприяли створенню радісного новорічного настрою.

Ольга Матвєєва,

доцент кафедри

Світлана Сергієнко,

старший викладач кафедри,

Галина Гайнетдінова,

викладач кафедри

На світлині з архіву кафедри:
учасники та організатори святкового концерту


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print