Ми – на «Ярмарку освіти»

Із 6 по 8 листопада ц. р. в Запорізькому виставковому центрі «КОЗАК-Палац» проходила XVІ спеціалізована виставка навчальних закладів «Абітурієнт-2015». Організатор виставки – Запорізька торгово-промислова палата за підтримки Запорізького обласного департаменту освіти і науки ЗОДА, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради. Своєрідний освітній ярмарок об’єднав міжрегіональну спеціалізовану виставку навчальних закладів «Абітурієнт-2015» та спеціалізовану виставку «Освіта за кордоном-2015».

Цього року «Ярмарок освіти» презентували понад 50 провідних українських та закордонних навчальних закладів.

Захід став помічником не тільки для випускників та їх батьків, але й для спеціалістів, що прагнуть підвищувати рівень кваліфікації в Україні та за кордоном, а також для всіх учасників освітнього ринку – як майданчик для обміну досвідом та здобуття нових професійних знань.

DSC_0005 DSC_0013 DSC_0026 DSC_0052

Традиційно у виставці брали участь всі представники вищої школи нашого регіону. У числі постійних учасників й Бердянський державний педагогічний університет. Широкі експозиції покликані підтримати престиж навчального закладу і допомогти абітурієнтам визначитися з майбутньою професією.

На стенді Бердянського державного педагогічного університету кольорові банери й плакати інформували про інститути й факультети, спеціальності, які можна здобути у БДПУ. Всім охочим демонструвалась мультимедійна презентація та фільм про університет. Майбутніх абітурієнтів консультували представники університету, давали вичерпні відповіді стосовно вступу до БДПУ, роздавали інформаційні буклети, кольорові календарі…

Людмила Костенко,
завідувач підготовчого відділення БДПУ,
організатор та учасник виставки


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print