Золото й срібло з Китаю

привезли університетські ушуїсти

У китайському місті Чичжоу завершився VI чемпіонат світу з традиційного ушу. Ці змагання по праву заслужили звання «найбільш незвичних», оскільки сам захід проходив на свіжому повітрі і теплий та м’який клімат дозволив це організувати.

Практично кожен спортсмен збірної України (32-є представляли нашу державу) подолав рейтинг та потрапив до трійки призерів. Лідери та досвідчені атлети тримали марку, але цього разу удача була на стороні молодих спортсменів, котрі змогли виступати на одному рівні із дорослими. Вперше українська збірна підготувала командні виступи та потрапила в трійку призерів.
Завдяки неймовірним зусиллям на чемпіонаті світу з традиційного ушу наші студенти завойовали дві золоті та дві срібні медалі.

IMG_3594 IMG_3601

Щиро привітали сьогодні університетських спортсменів Анну Терещенко та Дениса Драгоя, їхнього тренера Катерину Вінніченко ректор університету, професор Вікторія Зарва та декан факультету фізичного виховання Сергій Кушнірюк й побажали їм нових високих спортивних злетів, подякували за те, що вкотре вже наші студенти продемонстрували свою міць та витримку й прославили БДПУ на міжнародному рівні.

«Університетське Слово»
Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print