За рішенням журі…

Згідно з Указом Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 571, листа МОН № 1/9-493 від 26 вересня 20014 року «Про проведення V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», задля підвищення загальної мовної культури на базі Інституту філології та соціальних комунікацій БДПУ 28 жовтня 2014 ц. р. проходив І етап Конкурсу.

Участь у Конкурсі взяли 34 студенти з Інституту філології та соціальних комунікацій, Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв, соціально-гуманітарного факультету, факультету економіки та управління БДПУ.

Журі відзначило високий рівень усіх робіт: учасники продемонстрували знання української мови, літератури, самостійність мислення, стилістичну вправність, орфографічну грамотність.

IMG_3624 IMG_3642

За результатами Конкурсу студенти посіли такі місця (філологічний профіль): І місце – Оксана Мітракова – 61 гр. (Інститут філології та соціальних комунікацій); ІІ місце – Анна Назаренко – 31-а гр., Леся Сухомлин – 34 гр. (Інститут філології та соціальних комунікацій); ІІІ місце – Кристина Алієва, Вероніка Бурмістрова – 53 гр., Ольга Таран – 31-в гр. (Інститут філології та соціальних комунікацій). Нефілологічний профіль: І місце – Тетяна Афанасьєва – 23 гр. (Інститут психолого-педагогічної освіти та мистецтв); ІІ місце – Наталія Цедрік – 21 гр. (соціально-гуманітарний факультет БДПУ); ІІІ місце – Яна Лагута – 31 гр., Катерина Копочкіна – 22 гр. (Інститут психолого-педагогічної освіти та мистецтв).

Сьогодні студентів нагородили дипломами І–ІІІ ступенів під час «Свята українського слова», приуроченого Дню української писемності та мови.

За рішенням журі для участі у ІІ (обласному) етапі Конкурсу пропонуються такі студенти: з філологічного профілю – Оксана Мітракова, з нефілологічного профілю – Тетяна Афанасьєва.

Валентина Юносова,
кандидат філологічних наук,

доцент кафедри української мови та
методики викладання фахових дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print