Мистецька освіта в НУШ: нові реалії

З 1 по 4 березня доцентка катедри початкової освіти Катерина Степанюк та старша викладачка Ольга Качерова взяли участь у роботі VI Всеукраїнського науково-практичного семінару «Мистецька освітня галузь: методики, технології», ініційованого Миколаївським національним університетом імені В. О. Сухомлинського.

На пленарних доповідях семінару було порушено низку важливих питань щодо інноваційних методик і технологій викладання предметів Мистецької освітньої галузі в закладах загальної середньої освіти та закладах вищої освіти.

Родзинкою семінару стала можливість онлайн спілкування з авторами підручників з інтегрованого курсу «Мистецтво» для Нової української школи  Людмилою Масол та Людмилою Аристовою, які наголосили на важливості мистецької освіти молодших школярів в Новій українській школі. До власних методичних скарбничок викладачки обов’язково додадуть нові технології, з якими ознайомилися на семінарі, а саме: пластичне інтонування, ритмічний супровід музичних творів з LEGOцеглинками, методику проведення фасилітованих дискусій, особливості організації мистецьких подій.

Викладачки щиро вдячні організаторам за можливість долучитися до обговорення проблем мистецької освіти в умовах реалізації третього покоління Державних стандартів початкової освіти.

За матеріалами катедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print