На чарівних хвилях танцювальних мелодій

  Учора, 7 грудня в актовій залі головного корпусу БДПУ проходив, традиційний уже, «Благодійний зимовий бал», організаторами  якого стала студентська рада  університету. Його відкрив стрімкий і запальний бальний танець «Мазурка» у музичному супроводі камерного ансамблю викладачів і студентів спеціальності «Музичне мистецтво».

Свято продовжилося чарівним вальсом, а згодом і піснею «Le Temps des Cathedrales» у виконані Миколи Булгакова.

Зі словами вдячності до глядачів та організаторів балу  звернулася Анетта Омельченко – одна із засновників ВО «Наші Атланти» за зібрані кошти на благодійному ярмарку, які підуть для підтримки дитячих будинків в зоні АТО.

Кожне благодійне дійство не може проходити без підтримки спонсорів, якими цьогоріч стали: магазин коміксів «Fan Art Brd», тратторія «Мілано», кондитерська фабрика «Лучіано», салон краси «Персона», кав’ярня «Coffee Sweet», весільний салон «Елана», піцерія «Челентано», нічний клуб «RIO», квітковий магазин «Клумба», тату салон «VeAn», б’юті арт-студія «CosMo», активіті-парк «Jump City», мережа таксi «239», iнтеренет провайдер «Point».

Завершили танцювальну програму полька у виконаннi чарівних танцювальних пар, пісенне відділення – романс «Любовь – волшебная страна» від Євгенії Сєрих.

Зі словами привітання до організаторів і глядачів звернулася проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат філологічних наук, доцент Вікторія Ліпич.

Учасники, звичайно ж, отримали, окрім бурхливих овацій, подарунки та сертифікати від спонсорів.  

Бал закінчився, замовкли звуки танцювальних мелодій. Кожен із нас залишав актову залу із почуттям насолоди від сьогоднішнього дійства з присмаком легкого розчарування, що бал так швидко завершився. Але не треба сумувати, адже це не останнє подібне танцювальне дійство у стінах університету.

У наших студентів ніколи не закінчиться бажання творити і радувати оточуючих новими урочистостями.  

DSC08674  DSC08683

DSC08677 DSC08706

DSC08707 DSC08726 DSC08728

DSC08730 DSC08731

DSC08744 DSC08757 DSC08779

DSC08783

Ангеліна Чернікова,
студентка-журналістка 1 курсу ФФСК

Світлини автора

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print