Столичне визнання

…Репертуар університетських «Барвистих музик» складається з інструментальних фольклорних творів різних культур – болгарської, російської, грецької, румунської та, перед усім, української. Як розповідає керівник гурту Павло Косенко, ансамбль існує з 2009 року. З того часу склад гурту кардинально змінився: на зміну студентам, які закінчили навчання, прийшли нові. І хоча деякі з «барвистих» музик тільки-но вступили до вишу, вони не менш талановиті, ніж їхні попередники…

Нещодавно учасники студентського гурту отримали визнання не лише як виконавці фольклору. Наприкінці листопада у Києві відбувся Міжнародний конкурс творчості «Барви осені», на якому університетські музиканти зайняли перше місце. Перемогти їм вдалось із незвичною для їхнього репертуару піснею «Джаз осінніх мрій». Слова і музику для неї написав Павло Косенко. Керівник колективу каже, що на створення композиції його надихнула краса рідного міста – саме про неї йдеться у пісні. До того ж цьогоріч Бердянськ відсвяткував своє 190-річний ювілей. Протягом року йому були присвячені культурно-масові заходи, телепроекти, книги тощо. «Джаз осінніх мрій» – ще один подарунок до цієї дати. А щоб всі охочі могли не лише послухати, але й подивитись на красу осіннього Бердянська, Павло Косенко зі студентами зняли кліп на пісню. Він може і не б’є рекордів за переглядами на ютубі, між тим його вже переглянула майже тисяча інтернет-користувачів.

Пісня про рідне місто у виконанні «Барвистих музик» дуже сподобалась і членам журі київського конкурсу. Вони не лише визнали бердянців одними із переможців, але й попросили виконати композицію під час гала-концерту і привітати нею одного із суддів з днем народження.

1 2  4

6 3

 

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами сайту: http://pro.berdyansk.biz/content.php?id=45067)

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print