Нагородження молодих поетес та поетів

До Міжнародного дня рідної мови, за ініціативи студентської ради факультету філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету, було організовано конкурс авторської поезії. Учасники подали свої творчі доробки українською, російською та англійською мовами.

У конкурсі взяли участь здобувачі вищої освіти факультету філології та соціальних комунікацій (Олеся Канаш, Даніїл Савченко, Дарина Тестова, Софія Нікітіна, Анастасія Гришина, Оксана Рева, Дарина Скуратовська, Ольга Пономарь, Тетяна Гагара), факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти (Катерина Макаренко), гуманітарно-економічного факультету (Вадим Мінаков) і факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти (Віта Тихенька).

Поезію оцінювало компетентне журі: Ольга Харлан, завідувачка кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства, докторка філологічних наук, професорка та Ольга Новик і Софія Філоненко, докторки філологічних наук, професорки.

Переможцями стали Віта Тихенька, здобувачка вищої освіти факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти, і Тетяна Гагара здобувачка вищої освіти факультету філології та соціальних комунікацій.

Усі учасники конкурсу авторської поезії були нагороджені грамотами декана факультету філології та соціальних комунікацій Ірини Глазкової.

За матеріалами кафедри української мови та славістики


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print