Визначна подія на кафедрі комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики

Урочистою, визначною та знаменною для викладачів кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики стала вчена рада Бердянського державного педагогічного університету.

Викладачі кафедри були нагороджені грамотами, подяками, нагрудними знаками МОН України, Академії педагогічних наук України, Нагрудним знаком БДПУ.

Віталій Хоменко, завідувач кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики, доктор педагогічних наук, професор нагороджений Почесною грамотою Національної академії педагогічних наук України за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди Дня науки.

Олександр Антоненко, кандидат технічних наук, доцент та Максим Павленко, кандидат педагогічних наук, доцент відзначені нагрудними знаками Міністерства освіти і науки України «Василь Сухомлинський» за визначні успіхи у навчальній роботі, організації навчально-методичної та науково-методичної роботи, підготовці, перепідготовці та підвищенні кваліфікації педагогічних кадрів, розвитку педагогічної освіти, створенні високоякісних навчальних посібників, впровадженні сучасних методів теорії і практики навчання і виховання, визначенні перспектив та напрямів розвитку загальної середньої та професійно-технічної освіти (наказ № 511-к від 29.12.2020, наказ № 399-к від 02.11.2020 ).

Лариса Горбатюк, кандидат педагогічних наук, доцент нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти» наказ №511-к від 29.12.2020 МОН України за значний особистий внесок у розвиток освіти і науки, плідну педагогічну, науково-педагогічну та наукову діяльність, професійну та наукову підготовку учнівської та студентської молоді, організацію навчальної, виховної, науково-методичної та науково-дослідної роботи, організацію наукового і методичного забезпечення навчальних закладів та установ освіти.

Олександр Овсянніков, кандидат педагогічних наук, доцент нагороджений Грамотою Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність.

Найвищою нагородою Бердянського державного педагогічного університету Нагрудний знак БДПУ нагородженоВіталія Хоменка, Олександра Антоненка, Ларису Горбатюк, Олександра Овсяннікова, Максима Павленка (наказ №81а від 21 травня 2021 року)

Ганна Алєксєєва та Лариса Горбатюк в урочистих обставинах отримали атестати доцентів. Їм присвоєно вчене звання доцента кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики на підставі рішення атестаційної колегії від 15 квітня 2021 року

Пишаємося нашими колегами! Бажаємо подальших успіхів та наснаги в їх професійній діяльності.

Кафедра комп’ютерних технологій

в управлінні та навчанні й інформатики


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print