Напередодні Нового року

студентський деканат факультету економіки та управління привітав викладачів та студентів факультету та організував для всіх чудове свято – конкурс «Міс Снігурка». Представниці всіх курсів за підтримки своїх колег-студентів змагалися за звання найкращої Снігурочки в конкурсах: «Привітання», «Я його зліпила із того що було (конкурс сніговиків)» та «Снігурчині таланти».


Перший курс представляли студентки 12-ї групи (спеціальності «Фінанси і кредит») Тетяна Рибалко та Анастасія Дядик, від другого курсу виступала студентка 21-ї групи (спеціальності «Професійна освіта. Економіка») Діана Димитрова, студентка 33-А групи (спеціальності «Менеджмент») Олександра Кужим захищала честь третього курсу. А ось вибір четвертого курсу був дуже несподіваним: студент 43-ї групи (спеціальності «Менеджмент») Сергій Духовников був єдиним «Снігурцем» серед чарівних дівчат.

Веселі жарти, запальні танці, чудові пісні у виконанні конкурсантів не залишили нікого байдужим. Суворе журі – викладачі факультету – довго сперечалося, але так і не змогло визначити, хто був найкращим. Всі учасники отримали подарунки та були номіновані на титули: «Міс Чарівність», «Міс Грація», «Міс Креативність», «Міс Привабливість» та «Містер Несподіваність».

Завершили святковий концерт виступи джамп-стайлера Юрія Богданова і вокально-інструментальної групи Руслана Меджидова, які наживо виконали авторські та знайомі всім, улюблені новорічні пісні.

Всіх вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим! Веселих свят та успішної сесії.

Ірина Нагай,

заступник декана факультету економіки та управління БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print